Markus Plohn
 
  31 Výsledky
NÖ Mixed Sprint Staffel (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Baden Kurpark, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Výsledky
NÖ Sprint MS (Teil 2) (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Výsledky
NÖ Sprint MS (Teil 1) (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Výsledky
NÖ Staffel MS (16.09.2018)
Neděle 16 září 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Výsledky
NÖ Mittel MS (15.09.2018)
Sobota 15 září 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Výsledky
ÖM Staffel (09.09.2018)
Neděle 9 září 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Mitteldistanz|Výsledky
8. Austria Cup (08.09.2018)
Sobota 8 září 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Langdistanz|Výsledky
Szombathely Kupa, Etappe 2 (01.09.2018)
Sobota 1 září 2018
Derkovits-Eszak, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Výsledky
Szombathely Kupa, Etappe 1 (01.09.2018)
Sobota 1 září 2018
Derkovits-Del, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Výsledky
Vysocina Cup, 3. Etappe (15.07.2018)
Neděle 15 červenec 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Výsledky
Vysocina Cup, 2. Etappe (14.07.2018)
Sobota 14 červenec 2018
Bretschneiderovo Ucho - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Langdistanz|Výsledky
Vysocina Cup, 1. Etappe (13.07.2018)
Pátek 13 červenec 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Výsledky
7. Austria Cup (01.07.2018)
Neděle 1 červenec 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Langdistanz|Výsledky
6. Austria Cup, ÖM Mittel (30.06.2018)
Sobota 30 červen 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Mitteldistanz|Výsledky
NÖ Allgemeine MS (17.06.2018)
Neděle 17 červen 2018
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Výsledky
ÖM Mannschaft (10.06.2018)
Neděle 10 červen 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Výsledky
ÖM Langstrecke, 5. Austria Cup (09.06.2018)
Sobota 9 červen 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Výsledky
4. Austria Cup (27.05.2018)
Neděle 27 květen 2018
Obertilliach - Leiten, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Mitteldistanz|Výsledky
3. Austria Cup (Teil 2) (26.05.2018)
Sobota 26 květen 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Výsledky
3. Austria Cup (Teil 1) (26.05.2018)
Sobota 26 květen 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Výsledky
2. Austria Cup (08.04.2018)
Neděle 8 duben 2018
Eisenstadt - Leithagebirge, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Langdistanz|Výsledky
ÖM Mixed Sprint Staffel (07.04.2018)
Sobota 7 duben 2018
Eisenstadt - Zentrum, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Výsledky
ÖM Sprint, 1. Austria Cup (07.04.2018)
Sobota 7 duben 2018
Eisenstadt - Schlosspark, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Výsledky
Austria Cup & NÖ MS Ski-OL (18.02.2018)
Neděle 18 únor 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Mitteldistanz|Výsledky
ÖM Sprint & Austria Cup Ski-OL (17.02.2018)
Sobota 17 únor 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Výsledky