Markus Plohn
 
  37 Tulemused
66. Spartacus Cup, 2. Etappe (2018-11-04)
pühapäev 4 november 2018
Kohanyas - Kis-Eperjes, Tabani Spartacus SKE, Ungarn
Mitteldistanz|Tulemused
66. Spartacus Cup, 1. Etappe (2018-11-03)
laupäev 3 november 2018
Kohanyas - Uzo-Hegy, Tabani Spartacus SKE, Ungarn
Langdistanz|Tulemused
BudaSprint (2018-11-02)
reede 2 november 2018
Budai Var - Palotak, Hidegkuti Spartacus SKE, Ungarn
Mitteldistanz|Tulemused
10. Austria Cup (2018-10-21)
pühapäev 21 oktoober 2018
Kainbach bei Graz, Schöckl Orienteering, Steiermark
Mitteldistanz|Tulemused
ÖM Nacht, 9. Austria Cup (2018-10-20)
laupäev 20 oktoober 2018
Kainbach bei Graz, Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Tulemused
NÖ Nacht MS (2018-10-13)
laupäev 13 oktoober 2018
Rohr im Burgenland, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Burgenland
Langdistanz|Tulemused
NÖ Mixed Sprint Staffel (2018-09-23)
pühapäev 23 september 2018
Baden Kurpark, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Tulemused
NÖ Sprint MS (Teil 2) (2018-09-23)
pühapäev 23 september 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Tulemused
NÖ Sprint MS (Teil 1) (2018-09-23)
pühapäev 23 september 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Tulemused
NÖ Staffel MS (2018-09-16)
pühapäev 16 september 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Tulemused
NÖ Mittel MS (2018-09-15)
laupäev 15 september 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Tulemused
ÖM Staffel (2018-09-09)
pühapäev 9 september 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Mitteldistanz|Tulemused
8. Austria Cup (2018-09-08)
laupäev 8 september 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Langdistanz|Tulemused
Szombathely Kupa, Etappe 2 (2018-09-01)
laupäev 1 september 2018
Derkovits-Eszak, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Tulemused
Szombathely Kupa, Etappe 1 (2018-09-01)
laupäev 1 september 2018
Derkovits-Del, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Tulemused
Vysocina Cup, 3. Etappe (2018-07-15)
pühapäev 15 juuli 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Tulemused
Vysocina Cup, 2. Etappe (2018-07-14)
laupäev 14 juuli 2018
Bretschneiderovo Ucho - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Langdistanz|Tulemused
Vysocina Cup, 1. Etappe (2018-07-13)
reede 13 juuli 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Tulemused
7. Austria Cup (2018-07-01)
pühapäev 1 juuli 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Langdistanz|Tulemused
6. Austria Cup, ÖM Mittel (2018-06-30)
laupäev 30 juuni 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Mitteldistanz|Tulemused
NÖ Allgemeine MS (2018-06-17)
pühapäev 17 juuni 2018
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Tulemused
ÖM Mannschaft (2018-06-10)
pühapäev 10 juuni 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Tulemused
ÖM Langstrecke, 5. Austria Cup (2018-06-09)
laupäev 9 juuni 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Tulemused
4. Austria Cup (2018-05-27)
pühapäev 27 mai 2018
Obertilliach - Leiten, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Mitteldistanz|Tulemused
3. Austria Cup (Teil 2) (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Tulemused
3. Austria Cup (Teil 1) (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Tulemused
2. Austria Cup (2018-04-08)
pühapäev 8 aprill 2018
Eisenstadt - Leithagebirge, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Langdistanz|Tulemused
ÖM Mixed Sprint Staffel (2018-04-07)
laupäev 7 aprill 2018
Eisenstadt - Zentrum, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Tulemused
ÖM Sprint, 1. Austria Cup (2018-04-07)
laupäev 7 aprill 2018
Eisenstadt - Schlosspark, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Tulemused
Prague Easter, 3. Etappe (2018-04-01)
pühapäev 1 aprill 2018
Dlouhy dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Tulemused
Prague Easter, 2. Etappe (2018-03-31)
laupäev 31 märts 2018
Pavlovicky dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Tulemused
Prague Easter, 1. Etappe (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Zahaji, DKP, Tschechien
Mitteldistanz|Tulemused
NÖ Ultra MS (2018-03-24)
laupäev 24 märts 2018
Sopron, SMAFC, Ungarn
Langdistanz|Tulemused
Lipica Open, 2. Etappe (2018-03-11)
pühapäev 11 märts 2018
Preloze, DROT, Slowenien
Langdistanz|Tulemused
Lipica Open, 1. Etappe (2018-03-10)
laupäev 10 märts 2018
Dutovlje, DROT, Slowenien
Mitteldistanz|Tulemused
Austria Cup & NÖ MS Ski-OL (2018-02-18)
pühapäev 18 veebruar 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Mitteldistanz|Tulemused
ÖM Sprint & Austria Cup Ski-OL (2018-02-17)
laupäev 17 veebruar 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Tulemused