Markus Plohn
 
  37 Hits
66. Spartacus Cup, 2. Etappe (04/11/2018)
Pazar 4 Kasim 2018
Kohanyas - Kis-Eperjes, Tabani Spartacus SKE, Ungarn
Mitteldistanz|Sonuçlar
66. Spartacus Cup, 1. Etappe (03/11/2018)
Cumartesi 3 Kasim 2018
Kohanyas - Uzo-Hegy, Tabani Spartacus SKE, Ungarn
Langdistanz|Sonuçlar
BudaSprint (02/11/2018)
Cuma 2 Kasim 2018
Budai Var - Palotak, Hidegkuti Spartacus SKE, Ungarn
Mitteldistanz|Sonuçlar
10. Austria Cup (21/10/2018)
Pazar 21 Ekim 2018
Kainbach bei Graz, Schöckl Orienteering, Steiermark
Mitteldistanz|Sonuçlar
ÖM Nacht, 9. Austria Cup (20/10/2018)
Cumartesi 20 Ekim 2018
Kainbach bei Graz, Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
NÖ Nacht MS (13/10/2018)
Cumartesi 13 Ekim 2018
Rohr im Burgenland, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Burgenland
Langdistanz|Sonuçlar
NÖ Mixed Sprint Staffel (23/09/2018)
Pazar 23 Eylül 2018
Baden Kurpark, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Sonuçlar
NÖ Sprint MS (Teil 2) (23/09/2018)
Pazar 23 Eylül 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Sonuçlar
NÖ Sprint MS (Teil 1) (23/09/2018)
Pazar 23 Eylül 2018
Baden Stadt, HSV Großmittel, Niederösterreich
Sprintdistanz|Sonuçlar
NÖ Staffel MS (16/09/2018)
Pazar 16 Eylül 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Sonuçlar
NÖ Mittel MS (15/09/2018)
Cumartesi 15 Eylül 2018
St. Corona, HSV Wiener Neustadt, Niederösterreich
Mitteldistanz|Sonuçlar
ÖM Staffel (09/09/2018)
Pazar 9 Eylül 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Mitteldistanz|Sonuçlar
8. Austria Cup (08/09/2018)
Cumartesi 8 Eylül 2018
Miesenbach - Wildwiesen, HSV Pinkafeld, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
Szombathely Kupa, Etappe 2 (01/09/2018)
Cumartesi 1 Eylül 2018
Derkovits-Eszak, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Sonuçlar
Szombathely Kupa, Etappe 1 (01/09/2018)
Cumartesi 1 Eylül 2018
Derkovits-Del, Alpokalja Szabadidosport es Környezetvedo Egyesüle, Ungarn
Sprintdistanz|Sonuçlar
Vysocina Cup, 3. Etappe (15/07/2018)
Pazar 15 Temmuz 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
Vysocina Cup, 2. Etappe (14/07/2018)
Cumartesi 14 Temmuz 2018
Bretschneiderovo Ucho - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Vysocina Cup, 1. Etappe (13/07/2018)
Cuma 13 Temmuz 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
7. Austria Cup (01/07/2018)
Pazar 1 Temmuz 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
6. Austria Cup, ÖM Mittel (30/06/2018)
Cumartesi 30 Haziran 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Mitteldistanz|Sonuçlar
NÖ Allgemeine MS (17/06/2018)
Pazar 17 Haziran 2018
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Mannschaft (10/06/2018)
Pazar 10 Haziran 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Langstrecke, 5. Austria Cup (09/06/2018)
Cumartesi 9 Haziran 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Sonuçlar
4. Austria Cup (27/05/2018)
Pazar 27 Mayis 2018
Obertilliach - Leiten, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Mitteldistanz|Sonuçlar
3. Austria Cup (Teil 2) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Sonuçlar
3. Austria Cup (Teil 1) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Sonuçlar
2. Austria Cup (08/04/2018)
Pazar 8 Nisan 2018
Eisenstadt - Leithagebirge, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Mixed Sprint Staffel (07/04/2018)
Cumartesi 7 Nisan 2018
Eisenstadt - Zentrum, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Sonuçlar
ÖM Sprint, 1. Austria Cup (07/04/2018)
Cumartesi 7 Nisan 2018
Eisenstadt - Schlosspark, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 3. Etappe (01/04/2018)
Pazar 1 Nisan 2018
Dlouhy dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 2. Etappe (31/03/2018)
Cumartesi 31 Mart 2018
Pavlovicky dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 1. Etappe (30/03/2018)
Cuma 30 Mart 2018
Zahaji, DKP, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
NÖ Ultra MS (24/03/2018)
Cumartesi 24 Mart 2018
Sopron, SMAFC, Ungarn
Langdistanz|Sonuçlar
Lipica Open, 2. Etappe (11/03/2018)
Pazar 11 Mart 2018
Preloze, DROT, Slowenien
Langdistanz|Sonuçlar
Lipica Open, 1. Etappe (10/03/2018)
Cumartesi 10 Mart 2018
Dutovlje, DROT, Slowenien
Mitteldistanz|Sonuçlar
Austria Cup & NÖ MS Ski-OL (18/02/2018)
Pazar 18 Subat 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Mitteldistanz|Sonuçlar
ÖM Sprint & Austria Cup Ski-OL (17/02/2018)
Cumartesi 17 Subat 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Sonuçlar