Markus Plohn
 
  22 Hits
Vysocina Cup, 3. Etappe (15/07/2018)
Pazar 15 Temmuz 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
Vysocina Cup, 2. Etappe (14/07/2018)
Cumartesi 14 Temmuz 2018
Bretschneiderovo Ucho - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Vysocina Cup, 1. Etappe (13/07/2018)
Cuma 13 Temmuz 2018
Zlaty Voci - Sever, OOB SK Chrast, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
7. Austria Cup (01/07/2018)
Pazar 1 Temmuz 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
6. Austria Cup, ÖM Mittel (30/06/2018)
Cumartesi 30 Haziran 2018
Therme Loipersdorf, Rehgraben, OC Fürstenfeld, Steiermark
Mitteldistanz|Sonuçlar
NÖ Allgemeine MS (17/06/2018)
Pazar 17 Haziran 2018
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Steiermark
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Mannschaft (10/06/2018)
Pazar 10 Haziran 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Langstrecke, 5. Austria Cup (09/06/2018)
Cumartesi 9 Haziran 2018
Drei-König-Wegscheid, OLT Transdanubien, Niederösterreich
Langdistanz|Sonuçlar
4. Austria Cup (27/05/2018)
Pazar 27 Mayis 2018
Obertilliach - Leiten, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Mitteldistanz|Sonuçlar
3. Austria Cup (Teil 2) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Sonuçlar
3. Austria Cup (Teil 1) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Obertilliach - Dorf, Orienteering Innsbruck Imst, Tirol
Sprintdistanz|Sonuçlar
2. Austria Cup (08/04/2018)
Pazar 8 Nisan 2018
Eisenstadt - Leithagebirge, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Langdistanz|Sonuçlar
ÖM Mixed Sprint Staffel (07/04/2018)
Cumartesi 7 Nisan 2018
Eisenstadt - Zentrum, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Sonuçlar
ÖM Sprint, 1. Austria Cup (07/04/2018)
Cumartesi 7 Nisan 2018
Eisenstadt - Schlosspark, HSV Wiener Neustadt, Burgenland
Sprintdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 3. Etappe (01/04/2018)
Pazar 1 Nisan 2018
Dlouhy dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 2. Etappe (31/03/2018)
Cumartesi 31 Mart 2018
Pavlovicky dul, DKP, Tschechien
Langdistanz|Sonuçlar
Prague Easter, 1. Etappe (30/03/2018)
Cuma 30 Mart 2018
Zahaji, DKP, Tschechien
Mitteldistanz|Sonuçlar
NÖ Ultra MS (24/03/2018)
Cumartesi 24 Mart 2018
Sopron, SMAFC, Ungarn
Langdistanz|Sonuçlar
Lipica Open, 2. Etappe (11/03/2018)
Pazar 11 Mart 2018
Preloze, DROT, Slowenien
Langdistanz|Sonuçlar
Lipica Open, 1. Etappe (10/03/2018)
Cumartesi 10 Mart 2018
Dutovlje, DROT, Slowenien
Mitteldistanz|Sonuçlar
Austria Cup & NÖ MS Ski-OL (18/02/2018)
Pazar 18 Subat 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Mitteldistanz|Sonuçlar
ÖM Sprint & Austria Cup Ski-OL (17/02/2018)
Cumartesi 17 Subat 2018
Annaberg - Langseitenrotte, GO Harzberg, Niederösterreich
Sprintdistanz|Sonuçlar